balıkesir kız öğrenci yurtları, balikesir kız öğrenci yurtları, balıkesir kız öğrenci, balıkesirde kız öğrenci yurtları, balıkesir kız yurtları, balıkesir yüksek öğrenim kız öğrenci yurdu, denizkızı kız öğrenci yurdu, kız öğrenci yurdu, balıkesir yurtları, balıkesir kız öğrenci yurdu, balıkesirde yurt, balıkesir yurt, balıkesir öğrenci yurdu, özel kız öğrenci yurdu balıkesir, balıkesir yurdu, balıkesirde öğrenci yurdu, denizkızı yurdu, balıkesirde öğrenci yurtları, elit yurtlar, demiraslan kız öğrenci yurdu, özel yurtlar balıkesir, özel kız öğrenci yurtları balıkesir, kız öğrenci yurtları balıkesir
Ön Kayıt Formu
NEREDEYİZ
 
HİZMETLERİMİZ
Yurdumuzda 24 saat güvenlik hizmeti verilmektedir. Gece müdürümüz öğrencilerimizin güvenliği ve gece hizmetlerinden sorumludur. Yurdumuzun dış güvenliği için kapalı devre 24 saat kayıtta kamera sistemimiz mevcuttur. Güvenlik hizmetlerimiz, kameralar, alarm ve gece görevlileri tarafından sağlanır.

Tatil dönüşü araba sorununa son. Hiçbir zorluk çekmeden terminalden yurda, yurttan terminale öğrencilerimizin yıllık gidiş dönüşlerinde belli periyotalarda servisimiz sizin rahatlığınız için hizmetinizdedir.

Anne odalarımız; ögrencilerimizin ailelerinin ücretsiz kalabileceği güven ve kalite dolu odalarımızla en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Sabahları acık büfe ve zengin menülerle, sağlıklı beslenme adına ücretli sabah kahvaltılarımız mevcuttur.

Deniz Kızı Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu; Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren özel bir yurttur. Binamızda deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır. Katlarda geniş merdivenler, hava boşlukları, yanmaz çelik kapılar, yangın tüpleri, duman öngördüğü standartlar göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Yangın tüpleri ve yangın malzemeleri periyodik bakımları yaptırılarak kullanıma hazır durumda muhafaza edilmektedir.

Dogalgazlı olan yurdumuzda hiçbir şekilde ısınma problemi yoktur. Çatı dahil ısı yalıtımlı yeni binamız, jenaratör ve su deposu ile kesintisiz su, spor salonumuz, bilgisayar, etüd, camaşır ve ütü odalarımızla öğrencilerimiz istedikleri her saat kullanabilirler kendı evınızden farksız muhtesem aile ortamı..

Yurdumuzda öğrencilerimizin ilişkilerini geliştirmek ve onlar arasında yaşam boyu sürecek arkadaşlık ve dostluğu tahsis etmek amacıyla yarı yıl, dönem sonu başarı ve doğum günü kutlamaları gibi sosyal etkinliklere önem verilmektedir.

Yurdumuzda banyo ve tuvaletler devamlı sürette kat görevlisi tarafından temizlenir ve kontrol edilir. Banyolarımızda ve tuvaletlerimizde temizlik ve hijyenden taviz verilmez.

Katlarımızda rahatlıkla 24 saat faydalanacakları sıcak ve soguk içme suları bulunmaktadır.

Öğrencilerimizin kaynaştığı, dostlukların geliştiği ve çeşitli sosyal faaliyetlerin gerçekleştirildiği cafe ve kantinimiz, geniş ve ferah ev sempatikliğinde döşenmiş olup 24 saat açık ve kablolu yayın sistemimiz bulunmaktadır.


DENİZKIZI KIZ ÖĞRENCİ YURDU © Copyright 2015
0 266 221 30 30
0 530 441 37 94
MND Ajans