balıkesir kız öğrenci yurtları, balikesir kız öğrenci yurtları, balıkesir kız öğrenci, balıkesirde kız öğrenci yurtları, balıkesir kız yurtları, balıkesir yüksek öğrenim kız öğrenci yurdu, denizkızı kız öğrenci yurdu, kız öğrenci yurdu, balıkesir yurtları, balıkesir kız öğrenci yurdu, balıkesirde yurt, balıkesir yurt, balıkesir öğrenci yurdu, özel kız öğrenci yurdu balıkesir, balıkesir yurdu, balıkesirde öğrenci yurdu, denizkızı yurdu, balıkesirde öğrenci yurtları, elit yurtlar, demiraslan kız öğrenci yurdu, özel yurtlar balıkesir, özel kız öğrenci yurtları balıkesir, kız öğrenci yurtları balıkesir
Ön Kayıt Formu
NEREDEYİZ
 
ODALARIMIZ
Odalarımız 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar olmak suretiyle 4 gruba ayrılır. Bütün odalarda her öğrencinin kendisine ait çalışma masası, gardolabı, ayakkabılığı, sandıklı bazalı ortapetik işbir yatakları, silikon yastık ve yorganı bulunmaktadır. 
 
Ayrıca her odada Kablo TV Bağlantılı lcd televizyon, telefon ve kablosuz internet erişimi sunulmaktadır. Mini buzdolabı, wc, banyo, 24 saat sıcak su ve laminant parke zemini ile otel konforunu yaşayacaksınız.


DENİZKIZI KIZ ÖĞRENCİ YURDU © Copyright 2015
0 266 221 30 30
0 530 441 37 94
MND Ajans